KUPNO     MUNDURÓW

Ważne! Przeczytaj zanim kupisz mundur!

ZAKUP UMUNDUROWANIA JEST SPRAWĄ INDYWIDUALNĄ KAŻDEGO RODZICA/OPIEKUNA I UCZNIA.

ZAKUP WINIEN BYĆ DOKONANY Z TAKIM WYLICZENIEM, ABY DZIECKO UCZESTNICZYŁO W ROZPOCZĘCIU ROKU SZKOLNEGO W UMUNDUROWANIU.

PRZEDSTAWIONA OFERTA JEST JEDNĄ Z WIELU MOŻLIWOŚCI ZAKUPU. NIE JEST OBOWIĄZKOWA, JEJ ZALETĄ JEST NISKA CENA WYNIKAJĄCA Z ILOŚCI KUPUJĄCYCH.

SZKOŁA NIE JEST STRONĄ W ZAKUPIE, ŚWIADCZY JEDYNIE UPRZEJMOŚĆ: KUPUJĄCYM -> MNIEJSZY WYDATEK I SPRZEDAWCY -> WIĘKSZY OBRÓT.

WSZYSTKIE KWESTIE ZAKUPU, PŁATNOŚCI, EWENTUALNYCH REKLAMACJI ODBYWAJĄ SIĘ W RELACJI RODZIC <-> SKLEP.>

UWAGA: Tych z Państwa, którzy zdecydują się na samodzielne poszukiwanie munduru prosimy o zapoznanie się z wymogami Szkoły co do asortymentu i upewnienie się czy to, co zamierzacie kupić jest tym, czego wymagamy.

Wymagania mundurowe szkoły wobec ucznia klasy wojskowej.

Mundur ćwiczebny stanowi zasadnicze i obowiązkowe umundurowanie kadeta.
Noszony jest w trakcie zajęć koszarowych, ćwiczeń polowych i wystąpień oficjalnych.
Użytkowanie całoroczne /w okresie zimowym z kurtką ubrania ochronnego lub cywilną/.
Komplet munduru ćwiczebnego obejmuje:
 • kurtka mundurowa, czterobarwna wz. 2010;
 • spodnie mundurowe, czterobarwna wz. 2010;
 • ocieplacz do ubrania ochronnego /polar/;
 • pas główny, parciany, khaki;
 • trzewiki, czarne;
 • beret zielony;
 • halsztuk /czarno-chabrowy/.

Wymagania mundurowe szkoły wobec ucznia klasy policyjnej.

Mundur ćwiczebny stanowi zasadnicze i obowiązkowe umundurowanie kadeta.
Noszony jest w trakcie zajęć koszarowych, ćwiczeń polowych i wystąpień oficjalnych.
Użytkowanie całoroczne /w okresie zimowym z kurtką ubrania ochronnego lub cywilną/.
Komplet munduru ćwiczebnego obejmuje:
 • kurtka mundurowa, czarna;
 • spodnie mundurowe, czarne;
 • bluza polarowa, czarna;
 • pas główny, parciany, czarny;
 • trzewiki, czarne;
 • czapka dżokejka;
 • halsztuk /czarno-chabrowy/.

Oferta z której korzystamy.

JAKO SZKOŁA PROPONUJEMY DOKONANIE ZAKUPU W SKLEPIE „COMMANDO”. SKLEP UBIERA NASZYCH UCZNIÓW JUŻ OD WIELU LAT. ROBI TO DOBRZE I SKUTECZNIE, OFERUJĄC DOBRĄ CENĘ, SOLIDNĄ GWARANCJĘ I CO WAŻNE PEŁNĄ OBSŁUGĘ KLIENTA.

SKLEP ZNA WYMAGANIA SZKOŁY WIĘC Z PAŃSTWA STRONY WYSTARCZY UDAĆ SIĘ DO SKLEPU, POWIEDZIEĆ, ŻE JESTEŚCIE Z „ŁĄCZNOŚCI” I PODAĆ DO JAKIEJ KLASY DZIECKO ZOSTAŁO PRZYJĘTE (WOJSKOWA, POLICYJNA) – RESZTĘ ZAŁATWIA SKLEP.

Kalendarz naboru w bieżącym roku zostawia niewiele czasu na wakacyjny odpoczynek. Kupno munduru jest naturalnie logiczne dopiero po ogłoszeniu list przyjętych /20 lipca/.
Żeby ułatwić Państwu pogodzenie kupna z odpoczynkiem Szkoła uzgodniła ze sprzedawcą, że od dnia złożenia zaświadczenia z egzaminu ósmoklasisty /13 lipca/ będzie możliwy zakup munduru z gwarancją jego zwrotu gdyby dziecko nie zostało przyjęte. Wówczas Szkoła potwierdzi to zaświadczeniem i Rodzic będzie mógł dokonać zwrotu munduru.
Warunek, mundur pozostanie nieużywany!.

Co jest ważne przy zakupie Commando.

Oferta sklepu na rok 2021.

 

Lokalizacja sklepu dla zainteresowanych.

 

Najczęstsze pytania.

CZY TO WSZYSTKO - wymagany zestaw jest WSZYSTKIM, CZEGO WYMAGA SZKOŁA - jest traktowany, jako całoroczny, nie ma w nim kurtki zimowej gdyż zrezygnowaliśmy z niej ze względów oszczędnościowych dopuszczając używanie przez dzieci kurtek pokazanych w przepisach ubiorczych jako dozwolone bądź cywilnych.

ELEMENTY DODATKOWE – wymogiem zgody na noszenie umundurowania przez młodzież szkolną jest wyraźne oznakowanie uczniów odróżniających ich od pracowników danej służby. W T8 elementy dodatkowe to: dwie oznaki z logo szkoły, dwie naszywki „klasa mundurowa” na mundur i jedna na beret oraz plakietka z nazwiskiem. Zakup oznak odbędzie się W PIERWSZYCH DNIACH WRZEŚNIA W SZKOLE. Przewidywany koszt to około 30zł.

WYPOSAŻENIE DO ZAJĘĆ POLIGONOWYCH – obejmuje: plecaki, śpiwory i karimaty - mogą to być jednak posiadane, czy pożyczone rzeczy "cywilne".

MUNDURY UŻYWANE - zdajemy sobie sprawę, że o zakupie decyduje atrakcyjność cenowa, jednak nasze obserwację wskazują, że dzieci w mundurach używanych źle się czują w grupie (nie ze swojej winy!) i bardzo szybko tracą chęć noszenia munduru.

DODATKOWE UMUNDUROWANIE, WYPOSAŻENIE - w sytuacji, gdy posiadacie Państwo w domu "zdeklarowanego fanatyka munduru" i wiecie, że zostaniecie "zmuszeni" do zakupu dodatkowych ubiorów (kurtki, ochraniacze, swetry) czy wyposażenia (torby, plecaki, śpiwory) to warto zastanowić się nad tym przy zakupie umundurowania, na pewno dokonując większego zakupu będziecie w stanie wytargować niższą cenę.

KUPOWANIE NA WYROST - prosimy o bardzo rozważne podchodzenie do zakupu butów "na wyrost". Najintensywniej Wasze pociechy będą z nich korzystać w pierwszym roku nauki. But zwłaszcza duży i ciężki nie może być luźny gdyż przeszkadza w chodzeniu nie mówiąc o bieganiu. But powinien być dopasowany rozmiarem do nogi w grubej (wełna/frotte) skarpecie.

KUPOWANIE PRZEZ DZIECI - nasze doświadczenia wskazują, że wszystkie przypadki niedopasowanego umundurowania czy obuwia, zawsze łączyły się z tym, że dziecko samo (bez rodzica) kupowało mundur dla siebie. Nieumiejętność upomnienia się o swoje, czy bezkrytyczne spojrzenie na dokonywany zakup są dość powszechne w tym wieku.