Szkoła

Home|Partnerzy

Partnerzy Szkoły

Telekomunikacja

Katowickie Przedsiębiorstwo Robot Telekomunikacyjnych – przedsiębiorstwo istniejące od 1950 roku będące przez kilka dziesięcioleci jedynym wykonawcą w dziedzinie budownictwa telekomunikacyjnego na terenie województw: katowickiego, częstochowskiego, opolskiego i bielskiego obecnie Śląskiego, opolskiego i małopolskiego.

Doświadczona kadra firmy wykonuje roboty teletechniczne w całym zakresie kompleksowo: projektowanie, remonty, serwis, budowę kanalizacji kablowej, budowę kabli miedzianych i światłowodowych układanych w kanalizacji kablowej, w ziemi, podwieszanych na liniach napowietrznych, montaż i uruchamianie urządzeń zasilających wraz z dostosowaniem do współpracy z różnymi systemami telekomunikacyjnymi, utrzymanie sieci telekomunikacyjnej.

Uczniowie naszej szkoły realizują praktyki miesięcznie między innymi w KPRT.

OST Teleinformatyka Chorzów – firma zajmująca się wdrażaniem rozwiązań teleinformatycznych dla różnych podmiotów. Mają na swoim koncie ponad 1250 zrealizowanych projektów w zakresie systemów telekomunikacyjnych, sieci teleinformatycznych, monitoringu CCTV. Firma zapewnia również pełne wsparcie dla swoich rozwiązań oraz wsparcie dla firm korzystających z rozwiązań innych dystrybutorów.

firma zajmująca się dostarczaniem internetu i telewizji i telefonii dla klientów indywidualnych i firmowych na terenie śląska. Oferuje pełne wsparcie swoich klientów w trakcie korzystania z usług.

Miconet Sp. z o.o.

Chłodnictwo i klimatyzacja

MBC Automatyka i Wentylacja Sp. z o.o. – lider branży HVAC realizujący kompleksowo instalacje wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, gazu, wodno-kanalizacyjne oraz automatyki. Firma oferuje również rozwiązania w zakresie trigeneracji, kogeneracji, i fotowoltaiki oraz intensyfikuje prace nad systemami inteligentnego sterowania budynkami BMS.

Energetyka Odnawialna

RenSan Energy Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych. Ofertę kieruje do firm oraz prywatnych inwestorów. Dysponuje wieloletnim doświadczonym zespołem projektantów i montażystów. Oferuje projektowanie instalacji fotowoltaicznych, sprzedaż i montaż elementów fotowoltaicznych (moduły PV, falowniki, systemy montażowe, akcesoria) odpowiednio dobranych dla każdej instalacji fotowoltaicznej, uruchomienie instalacji, własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, doradztwo i pomoc w przygotowaniu wniosków do WFOŚiGW, URE i dystrybutora energii elektrycznej.

Park Naukowo-Techniczny Katowice. Dynamiczny rozwój technologii produkcji urządzeń energooszczędnych stworzył potrzebę ustawicznego testowania nowych rozwiązań i standaryzacji ich jakości. Na terenie PNT “Euro-Centrum” znajdują się nowoczesne zaplecza laboratoryjne, dzięki którym technologie energooszczędne stale podnoszą swoją jakość. Zobacz więcej: http://ec-lab.com.pl/

OZE-SUN Sp. z o.o. jest firmą realizującą zadnia związane z odnawialnymi źródłami energii, głównie skupiającą się na obszarze fotowoltaiki. Przedsiębiorstwo zajmuje się przygotowywaniem koncepcji i dokumentacji projektowej, a także realizacją inwestycji i przekazaniem instalacji do eksploatacji.

Urządzenia Dźwigowe

Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów jest społeczną ogólnokrajową organizacją zrzeszającą osoby i firmy związane z inwestycyjnym rynkiem urządzeń transportu bliskiego (UTB) w Polsce. Wśród nich są firmy, producenci dźwigów osobowych i towarowych, schodów i chodników ruchomych, zajmujące się ich produkcją, montażem oraz konserwacją. Stowarzyszenie pozostaje z nami w stałym kontakcie monitorując i wspierając nas merytorycznie.